مشاور امور بانوان

*جلسه کمیسیون بانوان شهرستان کرخه برگزارشد*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرخه ، دیماه ۱۴۰۱با دستور دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه جلسه کمیسیون بانوان شهرستان کرخه به ریاست الهایی بخشدار مرکزی و با حضور مسئول امور اجتماعی فرمانداری و مسئول امور بانوان و اعضای کمیسیون با دعوت از تعدادی از فعالان اجتماعی و رسانه ای حوزه بانوان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کرخه برگزار شد.

مهندس الهایی در ابتدای این جلسه با اشاره به نقش حضرت فاطمه (س) در برجسته سازی مقام زن از نگاه اسلام، حفظ و ارتقای جایگاه بانوان را در جامعه مورد تاکید قرار داد.

حاتم الهایی حضور بانوان در صحنه و به ویژه جهاد تبیین را یک ضرورت قلمداد کرد و توانمندسازی را اولین گام در این راستا دانست.

در این جلسه همچنین دستورکار و گزارش برنامه های میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته گرامیداشت مقام زن توسط امور اجتماعی فرمانداری و خانم عبدالخانی مسئول امور بانوان مطرح و نظرات و پیشنهادهای اعضای کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بنابر اعلام دبیرخانه کمیسیون بانوان فرمانداری شهرستان کرخه طبق هماهنگی های انجام شده برنامه های مختلف هفته گرامیداشت مقام زن در شهرستان کرخه بصورت گسترده و متنوع تدوین شده و از طریق رسانه های عمومی و فضای مجازی اطلاع رسانی خواهد شد.

در پایان این جلسه مهندس الهایی بخشدار مرکزی از عموم مردم شهرستان و فعالان حوزه های فرهنگی و اجتماعی به ویژه بانوان دعوت کرد تا به منظور گرامیداشت مقام مادران و زنان در مراسمی که برگزار می شود حضور و مشارکت داشته باشند.