محسن ستاری فر

فرماندار کرخه از کتابخانه عمومی شهرستان بازدید کرد

در این بازدید ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تقدیر از رئیس و کارکنان کتابخانه عمومی ، بر لزوم فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ مطالعه تاکید کرد.

بیست و چهارم آبان فرماندار کرخه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ، از کتابخانه عمومی این شهرستان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرخه، محسن ستاری فر فرماندار کرخه در این بازدید ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تقدیر از رئیس و کارکنان کتابخانه عمومی ، بر لزوم فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ مطالعه تاکید کرد.

 

فرماندار ستاری فر با تاکید بر رفع مشکلات کتابخانه های شهرستان، خاطر نشان کرد: برای ترویج کتاب و کتابخوانی هم به فضای مناسب نیاز است و هم کتاب های متناسب با نیاز روز و برای تحقق هر دو موضوع باید تلاش کرد.

محسن ستاری فر نقش کتابداران در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی را مهم توصیف کرد و افزود:باید با روش های نوین و خلاقانه جوانان و نوجوانان را به سمت کتابخانه ها سوق داد.

 

محسن ستاری فر فرماندار کرخه دردیدار با رئیس کتابخانه عمومی شهرستان اظهار داشت: کتابخانه های عمومی، در گسترش دانش و ارتقای میزان آگاهی های عمومی جامعه نقش به سزایی دارند. به تعبیری، عزم این نهاد، کمک به بالندگی و شکوفایی استعدادهای فردی، در راستای تولید اندیشه، علم و غنای فرهنگ جامعه می باشد.

 

فرماندار کرخه در پایان با لوح سپاس از زحمات پرسنل کتابخانه  عمومی شهیدبشکار شهرشاوور تقدیر و تشکر نمودند.

 

7