محسن ستاری فرسرپرست فرمانداری کرخه

جلسه برگزاری آزمون کنکوردر شهرستان کرخه

جلسه برگزاری آزمون کنکور روزهای 29 و 30 دیماه در شهرستان کرخه برگزار شد.

جلسه برگزاری آزمون کنکور روزهای ۲۹ و ۳۰ دیماه در شهرستان کرخه برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان کرخه،جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرخه به ریاست دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه و با حضور اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

*دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه* در ابتدای این جلسه با گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه (س) و هفته زن ارتقای جایگاه مادران و زنان در جامعه را مهمترین ویژه گی فرهنگ اسلامی دانست و حضرت فاطمه (س) را الگوی زن متمدن و آزاده دانست که جهان امروز به آن نیاز دارد.

فرماندار شهرستان کرخه همچنین تبیین نگاه راستین اسلام به زن و نقش اجتماعی – فرهنگی و سیاسی آن را مساله امروز جامعه دانست و آن را مصداق جهاد تبیین دانست.

محسن ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه با اشاره به تذکرات قبلی در خصوص نظم و انضباط کاری و خدمت رسانی شایسته به اهالی شهرستان برخورد جدی با مدیرانی که شان خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را مورد توجه قرار ندهند متذکر شد و اظهار داشت: عدم التزام به اصول نظم و انضباط، تعهد کاری و خدمت به مردم غیرقابل بخشش می باشد.

دکتر ستاری فر در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون کنکور روزهای ۲۹ و ۳۰ دیماه در شهرستان کرخه،
آمار کل ۴۱۷ نفر تجربی ۹۵ نفر ۴۹ دختر ۴۶ پسر زبان ۱۲ نفر ۶پسر و۶دختر ریاضی ۱۷ نفر ۱۴ پسر و ۳ دختر انسانی ۲۹۳ نفر ۱۷۶ پسر و ۱۱۷ دختر
دو حوزه علامه مجلسی و شهید علم الهدی
آمار کل عوامل برای دو روز در دو حوزه ۵۸ نفرمیباشد
ضمن تقدیر از تلاش های اداره آموزش و پرورش کرخه در آزمون های دوره های قبل، کلیه ادارات و دستگاههای شهرستان را به همکاری در جهت تامین سلامت و نظم کنکور در شهرستان مکلف نمود.

در این جلسه گل مغانی زاده مدیر آموزش و پرورش کرخه گزارش وضعیت آمادگی برای برگزاری آزمون و همچنین امکانات و نیازهای شهرستان را ارائه و همزمان دستورات لازم در این خصوص توسط فرماندار شهرستان صادر شد.

در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرخه همچنین مساله بازماندگی از تحصیل و راهکارهای رفع آن مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد گزارش دوره ای اقدامات آموزش و پرورش در این خصوص به فرمانداری ارائه گردد.

پیگیری مطالبات اهالی روستاهای شهرستان در زمینه تجهیز و توسعه مدارس روستایی از دیگر مواردی بود که توسط الهایی بخشدار مرکزی در این جلسه شورای آموزش و پرورش مطرح شد و لزوم رسیدگی به این مطالبات در دستورکار اداره آموزش و پرورش و سایر ادارت شهرستان قرار گرفت.

8
اخبار مرتبط