محسن ستاری فر فرمانداری کرخه

جلسات مشترک شورای اداری، ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی و ستاد دهه فجر در شهرستان کرخه 

تاکید فرماندار شهرستان کرخه بر امید آفرینی و تکریم ارباب رجوع، معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان و تبیین دستاوردهای نظام در ایام الله دهه فجر.

جلسات مشترک شورای اداری، ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی و ستاد دهه فجر در شهرستان کرخه

تاکید فرماندار شهرستان کرخه بر امید آفرینی و تکریم ارباب رجوع، معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان و تبیین دستاوردهای نظام در ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرخه پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۷ دیماه جلسات مشترک شورای اداری، ستاد برگزاری مراسم دهه فجر و استقبال از مهمانان نوروزی به ریاست دکترستاری فر فرماندار شهرستان کرخه و با حضور سرگرد میردورقی فرمانده سپاه ناحیه کرخه و اعضای شورای اداری شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه در ابتدای این جلسات با گرامیداشت هفته زن و تکریم مادران ضمن تقدیر از بانوان محترم و ادارات شهرستان بابت برگزاری جشنواره عذای محلی و صنایع دستی بر ضرورت تداوم حضور بانوان در صحنه تاکید کرد. فرماندار شهرستان کرخه ایام الله دهه فجر و عید نوروز را فرصت مهمی برای عرضه توانمندی های بانوان شهرستان و شناسایی استعدادهای دختران و مادران کرخه قلمداد کرد که بایستی مورد توجه قرار گیرد. در این جلسه همچنین تشکیل ستادهای بانوان در ادارات و دستگاههای شهرستان مورد تاکید قرارگرفت.

دکتر ستاری فر با اشاره به ایام الله دهه فجر و برنامه های در دست اجرا اظهار داشت: تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این ایام مسئولیت همه نخبگان و فعالان اجتماعی و رسانه ای است. ارائه طرحهای شاخص شهرستان برای دهه فجر در دستورکار ادارات شهرستان کرخه قرار دارد.

فرماندار شهرستان کرخه همچنین سرعت بخشی به طرحهای توسعه شهرستان و عمل به وعده های دستگاهها را در جهت پاسخگویی به مطالبات مردم بعنوان اولویت همه مدیران قلمداد کرد.

بهبود وضعیت زیرساخت ها در حوزه آب و فاضلاب، برق، گاز، آسفالت و رفع مشکلات موجود در زمینه پوشش تلفن همراه و اینترنت از دیگر مسائلی بود که در قالب دستور جلسه توسط فرماندار شهرستان مطرح و پیگیری شد.

دکتر ستاری فر همچنین به موضوع گردشگری و جاذبه های سیاحتی و زیارتی شهرستان اشاره و تقویت این بخش ها را در دستورکار متولیان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قرار داد. همچنین تشکیل کمیته های فرعی ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی، تقویم مراسم و برنامه های دهه فجر و فضاسازی متناسب با این ایام نیز در جلسات مشترک امروز فرمانداری مطرح و دستورکار لازم صادر شد.

در پایان این جلسه و پس از ارائه گزارش اعضای شورای اداری و تعیین وظایف و مسئولیت های ادارات و دستگاهها در ستادهای دهه فجر و هماهنگی سفرهای نوروزی و پیش از جمع بندی جلسات، سرگرد میردورقی در سخنان کوتاهی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری(مدظله) راهبرد دشمنان نظام را از ابتدای انقلاب تاکنون تبلیغات منفی و تحریف واقعیت ها دانست و سلاح مقابله با این جنگ نرم، را «جهاد تبیین» قلمداد کرد.

فرمانده ناحیه سپاه کرخه تکلیف جهاد تبیین را برای مسئولین بعنوان «واجب عینی» برشمرد که از طریق خدمت خالصانه، پرهیز از ایجاد بدبینی نسبت به نظام و پاسخگویی به مطالبات مردم محقق می شود.

9
اخبار مرتبط