محسن ستاری فر فرمانداری کرخه

دیدار معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با فرماندار شهرستان کرخه

در دیدار و  نشستی با فرماندار شهرستان کرخه به تشریح برنامه‌های فرهنگی هنری این اداره‌ کل پرداخت و اظهار داشت: آموزش نیروهای انسانی و تقویت توانمندی‎های هنرمندان، تولید آثار فاخر، تهیه شناسنامه فرهنگی شهرستان‌های استان از مهمترین سیاست‌ها و برنامه‌های این اداره‌کل در سال جاری است.

دیدار معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با فرماندار شهرستان کرخه

دکتر ستاری فر فرماندار کرخه امروز چهارشنبه (۲۸ دی ماه ۱۴۰۱) در دیدار با

ناصر چنانی معاون مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان توسعه فعالیت های حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه در بخش قرآن را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرخه، ناصر چنانی معاون مدیرکل ارشاد اسلامی استان به همراه بازرسی اداره کل ورئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش وکرخه  در دیدار و  نشستی با فرماندار شهرستان کرخه به تشریح برنامه‌های فرهنگی هنری این اداره‌ کل پرداخت و اظهار داشت: آموزش نیروهای انسانی و تقویت توانمندی‎های هنرمندان، تولید آثار فاخر، تهیه شناسنامه فرهنگی شهرستان‌های استان از مهمترین سیاست‌ها و برنامه‌های این اداره‌کل در سال جاری است.

در ادامه محسن ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه، این شهرستان را از قطب‌های مهم فرهنگی هنری استان برشمرد و گفت: این شهرستان از وجود هنرمندان زیادی برخوردار است که در عرصه‌های استانی و ملی موفقیت‌های زیادی کسب کرده‌اند.

وی از اعلام هرگونه همکاری این فرمانداری در راستای تولید آثار فاخر و ارزشی خبر داد و گفت: آمادگی آن را داریم که در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی استان از تولیدات هنرمندان این شهرستان حمایت کنیم.

گفتنی است در پایان این نشست فرماندار کرخه ومعاون اداره کل ارشاد اسلامی استان و هیئت همراه ضمن بازدیدی از تالار ومجموعه اداری بر بهره مندی هرچه بیشتر هنرمندان  از این فضاهای فرهنگی هنری تاکید کرد.

16
اخبار مرتبط