محسن ستاری فر فرمانداری کرخه

دیدار و تجدید میثاق فرماندار شهرستان کرخه و جمعی از مسئولین ادارات با فرمانده سپاه ناحیه کرخه

دیدار و تجدید میثاق فرماندار شهرستان کرخه و جمعی از مسئولین ادارات با فرمانده سپاه ناحیه کرخه در محکومیت اقدام ناشایست تحریم سپاه توسط پارلمان اروپا.

دیدار و تجدید میثاق فرماندار شهرستان کرخه و جمعی از مسئولین ادارات با فرمانده سپاه ناحیه کرخه در محکومیت اقدام ناشایست تحریم سپاه توسط پارلمان اروپا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرخه پیش از ظهر امروز و در ادامه حمات اقشار مختلف مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه به همراه جمعی از مسئولین شهرستان با حضور در محل دفتر فرماندهی سپاه ناحیه کرخه با سرگرد میردورقی دیدار و اقدام غیر اخلاقی و غیرقانونی اروپا را در تحریم نهاد مردمی سپاه محکوم کردند.

دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه این اقدام اروپایی ها را ناشی از فهم سطحی و نادرست آنها از مفهوم امنیت و شاخص های آن در به ویژه در منطقه دانست.

فرماندار شهرستان کرخه در این دیدار عنوان داشت: تلاش های مذبوحانه دشمنان را در بیش از چهاردهه از عمر با عزت انقلاب نتوانسته است خللی در اراده و ارادت ملت ایران نسبت به فرزندانشان در سپاه وارد کند و امروز هم اینگونه اقدامات اروپایی ها صرفاً عزم و اراده مردم را در همراهی با سربازان ولایت و پاسداران اسلام جدی تر خواهد ساخت.

سرگرد میردورقی فرمانده سپاه ناحیه کرخه نیز با تشکر از همراهی مردم و مسئولین و محکوم نمودن اقدام اخیر اروپا اینگونه اقدامات دشمنان را نتیجه استیصال آنها در مواجهه با نفوذ منطقه ای و بین المللی فرزندان ایران اسلامی و پاسداران حریم ولایت قلمداد کرد.

فرمانده سپاه کرخه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله) و نقش بازوی مردمی سپاه در قدرت منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی ایران، هشدار داد: قطعاً تبعات منفی این اقدامات ناشیانه و تبلیغاتی متوجه خود اروپایی ها خواهد بود.

به دنبال اقدام غیرقانونی پارلمان اروپا در تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جمع کثیری از مردم و مسئولین شهرستان کرخه هم در فضای مجازی و هم با حضور در محل سپاه ناحیه کرخه ضمن اعلام حمایت از این نهاد مردمی و تجدید میثاق با پاسداران انقلاب اسلامی تحریم سپاه را محکوم

 

7
اخبار مرتبط