محسن ستاری فر فرمانداری کرخه

جشنواره قرآن ، عترت و نماز در شهرستان کرخه

۸سومین مرحله شهرستانی مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزانی شهرستان کرخه بابیش ۷۰۰ دانش آموز دختر و پسر فعالیت خود را آغاز کرد.

جشنواره قرآن ، عترت و نماز در شهرستان کرخه

 

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان کرخه صبح امروز شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۸سومین مرحله شهرستانی مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزانی شهرستان کرخه بابیش ۷۰۰ دانش آموز دختر و پسر فعالیت خود را آغاز کرد.

محسن ستاری فر فرماندار کرخه دراین افتتاحیه سومین جشنواره قرآن ، عترت و نماز شهرستان کرخه گفتند:* حضور در چنین جشنواره هایی توفیق الهی می خواهد که خدا را شاکریم امروز این توفیق نصیب ما گردید.

فرماندار کرخه ادامه داد :* رونق فعالیتهای قرآنی در شهرستان کرخه نتیجه زحمات مربیان و معلمان قرآنی در سالهای اخیر است.

ستاری فر همچنین گفت:* کسب مقام های برتر کشوری نوجوانان و جوانان شهرستان کرخه در حوزه قرآن و عترت نویدبخش تحکیم فرهنگ قرآنی در جامعه است.

وی ادامه داد :* استقبال پرشور فرزندان کرخه به ویژه بانوان از جشنواره قرآن عترت و نماز حاکی از ظرفیت شهرستان کرخه در تکریم قرآن است.

ستاری فر در پایان و ضمن تشکر از زحمات مدیریت آموزش و پرورش ، معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کرخه خطاب به دانش آموزان قرانی گفتند*: شما سفیران قرآن و سیره اهل بیت در خانواده و جامعه خود هستید.

گلمغانی زاده مدیریت آموزش و پرورش کرخه در گفتگو با خبرنگاران از آعاز مرحله شهرستانی سومین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز این شهرستان خبر داد و گفت :* امروز شنبه همزمان با افتتاح مدرسه ۹ کلاسه متوسطه دوم قلم چی شهرستان کرخه آیین افتتاحیه و آغاز مرحله شهرستانی سومین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز کرخه با شرکت ۷۰۰ دانش آموز دختر و پسر و با حضور “ستاری فر” فرماندار شهرستان و سایر مسئولین این شهرستان امروز آغاز شد و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد : در مرحله آموزشگاهی تمام آموزشگاه متوسطه اول و دوم شهرستان در این دوره شرکت کردند و ۱۱۰۰ دانش این مرحله را گذراندند که در نهایت ۷۰۰ دانش آموز توانستند در مرحله شهرستانی حضور داشته باشند.

مدیریت آموزش و پرورش در پایان گفت: مقام آوران این دوره به مرحله استانی راه خواهند یافت.

10