محسن ستاری فرسرپرست فرمانداری کرخه

جلسه شورای اداری شهرستان کرخه به ریاست دکتر ستاری فر و با حضور دکتر موالی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان ، مدیران کل استانداری و اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کرخه برگزار شد

همزمان با دهه فجر و با حضور معاون استاندار؛ بررسی توسعه بر مدار امنیت، اقتصاد و فرهنگ در شورای اداری شهرستان کرخه

همزمان با دهه فجر و با حضور معاون استاندار؛ بررسی توسعه بر مدار امنیت، اقتصاد و فرهنگ در شورای اداری شهرستان کرخه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرخه امروز یکشنبه ۱۶ بهمن جلسه شورای اداری شهرستان کرخه به ریاست *دکتر ستاری فر و با حضور دکتر موالی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان* ، مدیران کل استانداری و اعضای شورا در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کرخه برگزار شد.

دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه* در ابتدای این جلسه با گرامیداشت *دهه مبارک فجر و میلاد امام علی ع* حضور *دکتر موالی زاده معاون توسعه مدیریت مدیریت و منابع استانداری خوزستان* و مدیران همراه ایشان را خیر مقدم گفت و این حضور را منشاء خیر و برکت برای شهرستان دانست.

فرماندار شهرستان کرخه* همچنین در گزارش مختصر وضعیت کلی شهرستان کرخه را از نظر امکانات، ظرفیت ها و محدودیت های موجود ارائه داد و سپس تعدادی از اعضای شورای اداری شهرستان نیز مسائل و مشکلات حوزه های مختلف را مطرح ساختند.

دکتر موالی زاده و هیئت همراه ایشان* که همزمان با دهه مبارک فجر و برای افتتاح طرح های آب و فاصلاب و صنایع کشاورزی به شهرستان کرخه سفر کرده اند با حضور در جلسه شورای اداری ضمن بررسی مسائل و مشکلات شهرستان پیگیری رفع آنها را در دستورکار مدیران استانی قرار دادند.

دکتر ستاری فر فرماندار شهرستان کرخه* در بخش دیگر جلسه با پرداختن به دو‌ حوزه فرهنگی و اقتصادی، ظرفیت ها و محدودیت های موجود برای توسعه این دو حوزه را بیان کرد.

دکتر ستاری فر* با اشاره به جایگاه ویژه قرآن و عترت در شهرستان کرخه و تعداد بالای حافظان و فعالان قرآن و عترت این ویژه گی منحصربفرد را فرصتی ارزشمند برای توسعه آموزش و پرورش قرآن محور دانست که می تواند به کاهش آسیب ها و توسعه اجتماعی بیانجامد.

فرماندار شهرستان کرخه* همچنین در ادامه گزارش مهندس رضایی مدیر جهاد کشاورزی با ارائه ظرفیت ها و فرصت های اقتصاد کشاورزی شهرستان کرخه خواستار توجه و حمایت ویژه در این زمینه شد.

تکمیل طرحهای شهرستان در بخش بهداشت و سلامت، ورزش، راه و شهرسازی و فراهم آوردن زمینه توسعه سرمایه گذاری به ویژه بهره برداری از ظرفیت کریدور شمال جنوب و طریق الحسین ع در شهرستان کرخه دیگر مواردی بود که با حضور معاون و مدیران استانداری خوزستان در شورای اداری شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه برنامه های امروز دهه مبارک فجر و با حضور *دکتر موالی زاده* معاون و مدیران حوزه مدیرت توسعه و منابع استانداری خوزستان سه طرح عمرانی در بخش های آب و فاضلاب و کشاورزی در شهرستان کلنگ زنی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

11