کلنگ‌ زنی و افتتاح پروژه های عمران و زیرسازی در بخش آب و فاضلاب و کشاورزی شهرستان کرخه انجام گرفت

مراسم کلنگ زنی و افتتاح همزمان پروژه های شهرستان کرخه در حوزه آب و فاضلاب و کشاورزی باحضور فرماندار شهرستان کرخه و دعوت از دکتر موالی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان برگزار شد. 

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر؛ با دستان خانواده شهدا کلنگ‌ زنی و افتتاح پروژه های عمران و زیرسازی در بخش آب و فاضلاب و کشاورزی شهرستان کرخه انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرخه امروز یکشنبه ۱۶ بهمن با دستان خانواده های معظم شهدا مراسم کلنگ زنی و افتتاح همزمان پروژه های شهرستان کرخه در حوزه آب و فاضلاب و کشاورزی باحضور فرماندار شهرستان کرخه و دعوت از دکتر موالی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان برگزار شد.

پیش از ظهر امروز و پس از جلسه شورای اداری شهرستان ابتدا با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری بهمراه دکتر موالی زاده معاون و مدیران کل استانداری خوزستان و بطور همزمان کلنگ زنی و افتتاح پروژه های آب و فاضلاب شهرستان شامل آب رسانی با اعتباری بالغ بر ۱۱۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال وهمچنین افتتاح پروژه اجرای انتقال آب به‌طول ۵/۲ کیلو متر روستای سادات حبایه وتجهیز چاه با اعتباری بالغ بر ۴۳/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال انجام شد.

در ادامه مراسم امروز و در حوزه کشاورزی پروژه طرح انتقال آب لوله پلی اتیلن با مشارکت دولت در مسیر خسرج با اعتبار ۴/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال و بطول ۱۴۰۰متردر سطح ۲۲هکتار سطح زمین کشاورزی به بهربرداری رسید و سیلوی بتنی۳۰۰۰تنی زنده یاد شیخ عباس عبدالخانی در روستای شیخ حاتم بخش مرکزی با اعتباری بالغ بر ۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال محل تامین اعتبار تبصره ۱۸بند الف بانک کشاورزی کلنگ زده شد.

در تمامی این مراسم و با هدف تجلیل از مقام شهدای اسلام و انقلاب آیین های کلنگ زنی و افتتاح با دستان اعضای خانواده شهدای شهرستان کرخه انجام گرفت.

 

¾

13